2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-konsulter Systemutvecklare och Lösningsarkitekt IAM
Beskrivning: IT-konsult Systemutvecklare och Lösningsarkitekt IAM
Intern identifierare: RS 2024/1044
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72240000 Systemanalys och programmering, 72246000 Konsulttjänster för system
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avtalsvillkor IT
Beskrivning: Upphandling avser IT-konsulter Systemutvecklare och Lösningsarkitekt IAM
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del IT
Beskrivning: Upphandlingen avser It-konsulter systemutvecklare och lösningsarkitekt IAM