2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Lustgasapparater Region Halland RS240602
Beskrivning: Se RFI dokument.
Intern identifierare: RS240602
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar