2. Förfarande
Förfarande
Titel: (7548) Avseende Teknisk specialist hydrogeologi, Tvärförbindelse Södertörn
Beskrivning: Avrop av Resurskonsulter Vatten, Hydrogeologi, Meteorologi, Hydrologi och Klimatologi - Dynamiskt inköpssystem (DIS), 15594, Resurskonsulter Vatten, Hydrogeologi, Meteorologi, Hydrologi och Klimatologi
Intern identifierare: KOM-420319
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: (7548) Avseende Teknisk specialist hydrogeologi, Tvärförbindelse Södertörn