322596-2023 - ÄndringSverige-Älmhult: Utrustning för industrikök
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Storköksutrustning och tillhörande tjänster TN 2022/40
Referensnummer: TN 2022/40
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39314000 Utrustning för industrikök
II.1.4.
Kort beskrivning
Storköksutrustning och tillhörande tjänster för följande kategorier.
1 kokeri, värmeri, serveringsutrustning
2 stekbord, spisar, kombibord
3 kombiugnar
4 tunnel-, huv- och grovdiskmaskiner
5 kokgrytor
6 beredningsmaskiner
7 blandare
8 kyl-, frys-nedkylningsskåp och blaster
9 värme- och kylförvaring
10 vagnar
11 övriga produkter