Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde