322620-2026 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Specifik upphandling Java-utvecklare KS
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpecifik upphandling Java-utvecklare KS
BeskrivningBeställare söker en erfaren Javautvecklare att förstärka ett befintligt utvecklarteam för vidareutveckling av Karolinskas Clinical Data Repository och Vårddataplattform. Uppdraget omfattar utveckling av backend-komponenter och integrationer som stödjer vårdens behov av tillgänglig, strukturerad och data av hög kvalitet.
Intern identifierareK 2026-2813
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000