2. Förfarande
Förfarande
Titel: Installation av AV-utrustning 2025
Beskrivning: Installation av AV-utrustning 2025 Med option på köp av utrustning
Intern identifierare: 202511
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)
Ytterligare klassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000