322796-2025 - Planering
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Extern remiss för Upphandling av ambulanssystem
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern remiss för Upphandling av ambulanssystem
BeskrivningExtern remiss för upphandling av ambulanssystem
Intern identifierare2025-O001153
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 85143000 Ambulanstjänster