2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänst - Expertrådgivning Cirkulära resursflöden
Beskrivning: Konsulttjänst inom expertrådgivning - cirkulära resursflöden
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125341:Lot:1