2. Förfarande
Förfarande
Titel: Däck med service
Beskrivning: Upphandlingen avser köp av däck för med tillhörande service, ex. byte, balansering och lagring.
Intern identifierare: 25/0034
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon
Ytterligare klassificering (cpv): 19511300 Slitbanor för däck, 34352000 Extra kraftiga däck
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000