See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1100 Projektledare Stadsnät
Beskrivning: DIS. Område 35 Stadsnät. Minst 2 konsulter efterfrågas. Projektledare Stadsnät. Full beläggning och längre uppdrag.
Föregående meddelande: 768684-2024
Intern identifierare: 79711
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000