See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Marieholm - Isbrytning, Isrensning m.m.
Beskrivning: Sjöfartsverket har behov av isrensning, isbrytning och isflottning vid Marieholm, Göta Älv i området Södra Marieholmsbron-Jordfallsbron.
Föregående meddelande: 011694-2021
Intern identifierare: 21-04036
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63726000 Diverse stödtjänster vid sjötransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000