See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digitala nyckelskåp
Beskrivning: Klippans, Åstorps och Perstorps kommuner avser teckna avtal med en leverantör av leverans, installation, funktionsgenomgångar och service- och underhållsavtal av digitala/elektroniska skåp. De digitala nyckelskåpen ska säkerställa att endast utsedda personer i verksamheterna har tillgång till nycklarna och endast till de nycklar som de har behörighet till.
Föregående meddelande: 012818-2023
Intern identifierare: 23/285
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50610000 Reparation och underhåll av säkerhetsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000