322950-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utbildningstjänster – Inlästa läromedel
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInlästa läromedel
BeskrivningLerums kommun bjuder in till upphandling gällande tjänst för inlästa läromedel.
Intern identifierareUN24.98
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48190000 Programvara för undervisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000