See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop Undersköterska
Beskrivning: Detta avrop avser platsförlagd yrkesutbildning på heltid till Undersköterska om 1500 poäng plus 40 poäng orienteringskurs i början av utbildningen. För vidare information om avropet, se avropsdokumenten.
Intern identifierare: UE 23.120:1
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet avtalssystem (DIS)
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80400000 Vuxen- och annan undervisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Avropsförfrågan öppet avtalssystem