Ytterligare CPV-kod(er) 35712000 Taktisk ledning, styrning och kommunikation, 79340000 Reklam och marknadsföring, 79341100 Reklamrådgivning, 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen avser ramavtal avseende strategiska kommunikationstjänster för Domstolsverket i enlighet med upphandlingsdokumenten som helhet.
Upphandlingen omfattar följande anbudsområden (se beskrivningar i bilaga Anbudsområden)
Anbudsområde 2. Specialistkompetens inom employer branding
Anbudsområde 3. Specialistkompetens inom rörligt innehåll
Anbudsområde 4. Specialistkompetens inom webb
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Del nr: 2
II.2.2.
Del nr: 3
Del nr: 4