2. Förfarande
Förfarande
Titel: Uniformsskor
Beskrivning: Samverkansupphandling av uniformsskor för Sjöfartsverket, SMA Maintenance AB, Kustbevakningen och Tullverket.
Intern identifierare: 24-01561
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18800000 Skodon
Ytterligare klassificering (cpv): 18810000 Skodon förutom sport- och skyddsskor, 18812000 Skodon med gummi- eller plastdelar, 18813000 Skodon med ovanläder av skinn, 18813300 Lågskor, 18831000 Skor med stålhätta
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del