3231-2026 - Resultat
Sverige – Reklam och marknadsföring – Annonsering kommuninformation
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnnonsering kommuninformation
BeskrivningUpphandlingen avser annonser i form av samhällsinformation från kommunens förvaltningar och enheter.
Intern identifierare25/171
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000