2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kemtekniska produkter för storkök
Beskrivning: Sigtuna kommun inbjuder leverantörer att inkomma med anbud avseende kemtekniska produkter för kommunens kök samt doseringsutrustning inklusive installation, service och demontering. Välkommen att lämna anbud. Frågor kommer inte att besvaras 29 mars - 3 april.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Maskindiskmedel för storkök
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94545:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39831210 Maskindiskmedel, 39830000 Rengöringsmedel, 39831200 Tvätt, disk och rengöringsmedel, 39831000 Tvättmedel, 33141626 Doseringsutrustning