See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster för Sakkunnigt biträde och Lagstadgad revision
Beskrivning: Revisionstjänster för Sakkunnigt biträde och Lagstadgad revision
Intern identifierare: KS 2023/0981
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Revisionstjänster