323274-2016 - PlaneringSverige-Lidköping: Byggnadsanläggning
Förhandsmeddelande
Byggentreprenader
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
Förskola västra staden Lidköping.
II.2.
Typ av upphandling och plats för byggentreprenad
Huvudplats för byggentreprenad: Lidköping.
SE232 Västra Götalands län