See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service av märkesspecifika kompressorer och torkar samt tillbehör
Beskrivning: Region Dalarna har för avsikt att ingå avtal med Atlas Copco AB, Granzow AB och AJ's Tryckluft AB för service och avhjälpande underhåll av märkesspecifika kompressorer och torkar samt tillbehör av märkena Atlas Copco, Boge, CompAir, Domnick Hunter och Parker.
Intern identifierare: SN 2025/92
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000