2. Förfarande
Förfarande
Titel: Leveransavtal för batterier, service kit m.m.
Beskrivning: Leveransavtal för batterier etc.
Intern identifierare: 2.7-79913/2024
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall 2025 - TendSign Docs - Öppet eller förenklat.
Beskrivning: Förhandlat förfarande
Intern identifierare: 1678851
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Mall 2022 - TendSign Docs - Öppet eller förenklat.
Intern identifierare: 1685612