323431-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstjänster – Cirkulära skyddsförkläden som Tjänst
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelCirkulära skyddsförkläden som Tjänst
BeskrivningCirkulära skyddsförkläden som Tjänst
Intern identifierare2025-O002007
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 18143000 Skyddskläder, 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33199000 Sjukvårdskläder, 90510000 Avfallshantering, 90514000 Återvinning av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000