323444-2021 - ÄndringSverige-Östersund: Bentäthetsmätare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
DEXA Bentäthetsmätare till Vintersportcentrum
Referensnummer: MIUN 2021/745
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33111660 Bentäthetsmätare
II.1.4.
Kort beskrivning
DEXA Bentäthetsmätare till Vintersportcentrum på Mittuniversitetet.