323490-2023 - ResultatSverige-Kil: Hemkörning av mat
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mattransporter
Referensnummer: SVN 2023/16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55521100 Hemkörning av mat
II.1.4.
Kort beskrivning
Hammarö kommun bjuder in att lämna anbud avseende transport av mat i värmevagnar/matkantiner inom Hammarö kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
55521100 Hemkörning av mat, 55521200 Måltidsleveranser, 60100000 Vägtransporter, 60120000 Taxitjänster, 85312200 Hemkörning av varor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Se upphandlingsdokument