323492-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Larmövervakningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighetsjour 2018
Referensnummer: 2017/1989
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79711000 Larmövervakningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
B avser att kontraktera en ramavtalsleverantör inom området fastighetsjour innehållande larmförmedling och jourutryckning. Entreprenaden omfattar fastighetsjour under icke ordinarie arbetstid i B:s fastighetsbestånd.