323495-2021 - PlaneringSverige-Lund: Utveckling av kundanpassad programvara
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI API-hanteringsplattform Lunds kommun
Referensnummer: 21 juni 2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72230000 Utveckling av kundanpassad programvara
II.1.4.
Kort beskrivning
API-hanteringsplattform
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48100000 Programvara för särskild industri, 48783000 Programvara för innehållshantering, 48810000 Informationssystem, 48921000 Automationssystem, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72222000 Strategisk granskning och planering av informationssystem eller informationsteknik, 72243000 Programmeringstjänster, 72263000 Programimplementation
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
API- plattformhantering