Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tiden och rummet – Konstnärligt gestaltningsuppdrag för Kvarteret Ekdungen 1, Sundbyberg
Referensnummer: FV 2021-000006
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 92310000 Konstnärligt och litterärt skapande samt tolkningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Förvaltaren bjuder härmed in professionellt verksamma konstnärer att inkomma med intresseanmälan om att få lämna anbud i denna upphandling av konstnärlig gestaltning för Kvarteret Ekdungen 1, Sundbyberg.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen