See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunikationsbyråtjänster 2024
Beskrivning: Region Västernorrland upphandlar en så kallad ”fullservicebyrå” med utbud av tjänster som omfattar alla de kommunikationstjänster som krävs för att kunna vara en fullserviceleverantör av kommunikationstjänster på strategisk, taktisk, konceptuell och operativ nivå.
Intern identifierare: 22-IU-29
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79342000 Marknadsföring, 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Kommunikationsbyråtjänster