323547-2020 - ÄndringSverige-SÄVSJÖ: Biodiesel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Eldningsolja och HVO100 i bulk
Referensnummer: 2020/258
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09134230 Biodiesel
II.1.4.
Kort beskrivning
Sävsjö kommun ska upphandla eldningsolja och HVO100 i bulk.