2. Förfarande
Förfarande
Titel: HVB med särskild service för vuxna med psykisk ohälsa
Beskrivning: Upphandlingen avser kommunens behov av hem för vård eller boende HVB med särskild service för vuxna med psykisk ohälsa.
Intern identifierare: SUN 2024-080
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Leverantörer bjuds in att lämna anbud som utvärderas enligt principen lägst pris.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Krav
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsformulär
Beskrivning: Anbudsformulär för HVB Särskild service för vuxna med psykisk ohälsa.