323726-2017 - ÄndringSverige-Märsta: Plantering och skötsel av grönområden
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Växter.
Referensnummer: UH-2017-44
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77310000 Plantering och skötsel av grönområden
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling utav träd, buskar, blommor, lök och frön för Sigtuna kommun.