323729-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Life Raft Maintenance for AW139
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLife Raft Maintenance for AW139
BeskrivningLife Raft Maintenance for AW139
Intern identifierare25-05181
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Mängd1 stycke