323747-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Inredningstjänster – Ramavtal gällande inomhusväxer och växtskötsel inkl. växtgaranti
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal gällande inomhusväxer och växtskötsel inkl. växtgaranti
BeskrivningUpphandling av avtal avseende hyra och/eller köp av växter med växtservice inkl. växtgaranti för Arbetsförmedlingens kontor i landet.
Intern identifierareAf-2025/0037 4084
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79931000 Inredningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 03451000 Växter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningUpphandlingen omfattar både hyra och köp av levande växter inkl. växtservice med växtgaranti. I tjänsten ska rådgivning ingå inför val av växter ur ett angivet basutbud.
Intern identifierareAf-2025/0037 4084-01
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKrav på leverantören
Intern identifierareAf-2025/0037 4084-02
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAnbudsutvärdering
Intern identifierareAf-2025/0037 4084-03