323789-2024 - Resultat
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Hörsel- och synteknisk tjänst
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHörsel- och synteknisk tjänst
BeskrivningUpphandlingen omfattar hörsel- och syntekniska tjänster.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95021:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 38624000 Synhjälpmedel, 85121240 Öron-, näs- och halssjukvård eller hörselvård