32379-2018 - ResultatSverige-Kungsbacka: Fotoutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fotoutrustning
Referensnummer: 17/176
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38650000 Fotoutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar köp av videokameror, stativ, systemkameror samt annan utrustning som hör till mer avancerad fotoutrustning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32333200 Videokameror, 38600000 Optiska instrument, 38651000 Kameror, 38651500 Filmkameror, 38651600 Digitalkameror
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen