See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Hantverkstjänster - El, Örkelljunga kommun 2024
Beskrivning: Upphandlingen omfattar upphandling av hantverkstjänster, för utförande av uppdrag av varierande storlek. inom fackområdet El.
Intern identifierare: 23/442
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45317000 Övriga elinstallationsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Krav