2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - ortopediska implantat axel och armbåge
Beskrivning: RFI avseende ortopediska implantat för axel och armbåge
Intern identifierare: 25/143
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33183100 Ortopediska implantat