323944-2019 - ResultatSverige-Stockholm: Diverse hänglås och lås
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Varuupphandling av hänglås
Referensnummer: DIARIENR: 02.04.01/333/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44521000 Diverse hänglås och lås
II.1.4.
Kort beskrivning
Varuupphandling avseende hänglås enligt kravspecifikationen
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44521200 Hänglås och kedjor, 44521210 Hänglås
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen