323980-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Telefonväxeltjänster – Kontaktcentertjänster Jourverksamhet Serviceresor Västerbotten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKontaktcentertjänster Jourverksamhet Serviceresor Västerbotten
BeskrivningUpphandlingen avser kontaktcentertjänster för serviceresor samt anropsstyrda resor i den allmänna kollektivtrafiken till Länstrafiken i Västerbotten.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 64214200 Telefonväxeltjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:129884:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79512000 Teletjänstcentral