324002-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Läkemedel – Läkemedel på rekvisition 2026 SLL450
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLäkemedel på rekvisition 2026 SLL450
BeskrivningUpphandling av rekvisitionsläkemedel
Intern identifierareFSN 2025-0090
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000