324099-2021 - ResultatSverige-Lessebo: Larmövervakningstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trygghetslarmsystem för särskilt boende i Lessebo kommun
Referensnummer: 2021003-L
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79711000 Larmövervakningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Lessebo kommun upphandlar Trygghetslarm för särskilt boende enligt handlingar tillhörande denna upphandling.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
35121700 Larmsystem, 45312000 Installation av larmsystem och antenner, 79711000 Larmövervakningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av Trygghetslarm till Särskilda boenden inom Lessebo kommun. Boenden anges i dokument tillhörande upphandlingen.