324116-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Tilläggsupphandling Enklare Catering Solna
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTilläggsupphandling Enklare Catering Solna
BeskrivningTilläggsupphandling område Enklare Catering Solna
Intern identifierareK 2024-4620
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningTilläggsupphandling enklare catering Karolinska Solna
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelEnklare catering