324138-2017 - ÄndringSverige-Mora: Snöröjning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Snöröjning, halkbekämpning, Orsa 2017/21.
Referensnummer: 2017/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90620000 Snöröjning
II.1.4.
Kort beskrivning
Snöröjning och halkbekämpning i Orsa kommun inkl. Orsabostäder, Orsalokaler.