2. Förfarande
Förfarande
Titel: E-sportsanläggning
Beskrivning: Licens-, tjänste- och driftavtal för e-sportanläggning. (konceptet Fuzed aktivitetscenter). Verksamheten vid anläggningen ska kombinera gaming med fysisk aktivitet och främjande av en hälsosam livsstil.
Intern identifierare: 00048/2025
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: E-sportsanläggning