2. Förfarande
Förfarande
Titel: Materialhanterare
Beskrivning: Upphandling av en styck ny materialhanterare.
Intern identifierare: 2025-082
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42415000 Gaffeltruckar, truckar, plattformstruckar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000