Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://upphandling.polisen.se/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Spikmattor och tillbehör
Referensnummer: A230.887/2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 35200000 Polisutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ett ramavtal som omfattar leverans av spikmattor och tillbehör. Ramavtalet ska tillgodose Polismyndighetens behov nationellt.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 35200000 Polisutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen