Svenska Spel inbjuder att lämna anbud i upphandling avseende rikstäckande transporter av spel- och reklammaterial till Svenska Spels ca 5 300 ombud samt här till relaterade tjänster så som lagerhantering, plock och pack och adressering.
Utförligare information finns i Förfrågningsunderlaget.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 60100000 Vägtransporter, 60161000 Pakettransporter, 63121000 Lagring och hämtning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen