324272-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse industriframställda produkter och tillhörande föremål – Lagerutrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLagerutrustning
BeskrivningRegionen avser att upphandla lagerutrustning till vårt regionlager där det totala volymbehovet av lagerutrustning ska appliceras i ett lager på ca 4-5 000 kvm á 6 m takhöjd. Placering i Karlstad.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44400000 Diverse industriframställda produkter och tillhörande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:130194:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44440000 Lager